Hakkımızda

Günümüzde elektronik ve yazılım hayatımızın her alanında bize hizmet ediyor biz farkında bile olmadan. Güvenel Güvenlik ailesi olarak hayatımızı kolaylaştıran bu teknolojik ürünlerin kullanımını daha da yaygınlaştırmaya yönelik çalışmalar yapmaktayız. Kalite bizim için en öncelikli prensiplerimiz arasındadır, güvenlik ise hayatımızın olmazsa olmazdır. Tüm bu koşullar göz önünde bulundurularak düşünüldüğünde ihtiyaca göre kullanılan ürün kadar hizmetin de kalitesi çok önemlidir. Biz Güvenel ailesi olarak en iyi ürünü en iyi hizmet ile birleştirerek kaliteyi tüm müşterilerimize sunuyoruz.

Firmamız ürün temini ile birlikte sistem kurulum hizmetlerini de, satış sonrası hizmetler ile birlikte vermektedir. Kurulacak olan sistem için ürün seçimi ihtiyaç dâhilinde yapılmaktadır. Ürün seçiminin hemen sonrasında uygulama aşaması ise yapılacak uygulamanın yöntemine karar verildikten sonra müşteriyi bilgilendirme ve ortak bir noktada buluştuktan sonra sonuçlandırmaya yönelik çalışmalardan oluşmaktadır. Kurulum hizmetlerimiz tamamlandıktan sonra satış sonrası hizmetlerimiz başlamaktadır. Firmamız sistem kurulumlarına hem ürün hem servis garantisi vermektedir. Kurulum sonrası sisteminiz iki sene boyunca firmamız güvencesinde sağlıklı bir şekilde çalışacaktır.

Sektörümüzde en çok yaşadığımız problemlerden biri olan satış sonrası hizmetlerin yetersizliği biz Güvenel Güvenlik ailesi olarak çok özenle ve önemle üzerinde durduğumuz bir konudur. Siz de güvenliğinizi veya kolaylık sağlayacağınız bir sistem kurdurmak istiyorsunuz ve tüm önceliğiniz ucuzluk değilse, kaliteye ve hizmete önem veriyorsanız Güvenel Güvenlik aradığınız her şeyin tam karşılığıdır.

Hemen hemen her alanda karşımıza çıkan bu teknolojik yenilikler bazılarını belirtmemiz gerekirse: Güvenlik Kamera Sistemleri, Hırsız Alarm Sistemleri, Yangın Alarm Sistemleri, Otopark Sistemleri, Görüntülü Diafon Sistemleri, Plaka Okuma Sistemleri, Geçiş Kontrol Sistemleri, Biyometrik Sistemler, Web  Site Hizmetleri, Fiber Optik Hizmetler gibi ana başlıkları sıralamış olalım.

Our Stats

67%
Development
89%
Design
75%
Marketing

Our Team

Mark Smith Brown

Mark Smith Brown

CEO
Lorem ipsum dolor sit ait, sed do eiusmod tempor
Jane Someone

Jane Someone

Support
Lorem ipsum dolor sit ait, sed do eiusmod tempor
Name Family

Name Family

Job Role
Lorem ipsum dolor sit ait, sed do eiusmod tempor
Someone Else

Someone Else

Lawyer
Lorem ipsum dolor sit ait, sed do eiusmod tempor

Our Stats

Some of our achievement and statistics

Your Title

Projects Done

Satisfied Clients

Extra cost

Followers

Service Quality

Try Our Super Services

Try Our Super Services

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit

Get in Touch